Effect Glass jako pracodawca

Firma Effect Glass troszczy się o swoich pracowników.  To właśnie dla nich tworzony jest  system świadczeń pozapłacowych.

Paczki świąteczne lub bony podarunkowe na Święta to świadczenie cenione przez pracowników, którzy dzięki temu mają niższe wydatki, związane bezpośrednio ze świętami i dzięki temu mogą przeznaczyć środki na dodatkowe świąteczne atrakcje.

Ważnym elementem polityki pozapłacowej w firmie EFFECT GLASS jest troska o status zatrudnionych u nas osób i ich rodzin, czego przejawem są zapomogi, przysługujące w trudnych sytuacjach losowych. Ponadto staramy się zainteresować  pracowników aktywnością fizyczną  poprzez wdrożenie dofinansowanych kart multisport -umożliwiających korzystanie z obiektów sportowych.

W Effect Glass pamiętamy o działaniach integracyjnych, które skutecznie poprawiają efektywność i komunikację pracy, a poza tym mają wpływ na tworzenie trwałej kultury organizacyjnej naszego przedsiębiorstwa (np. wyjazdy integracyjne, pikniki rodzinne, itp.). Dzięki tym spotkaniom rośnie zadowolenie i poczucie spełnienia, lepiej poznajemy kolegów i koleżanki nie tylko ze swojego działu.

 

Posłuchaj audycji o Grupie Effector

6e632ef7237db08ed45820570c55da77_M

Przedstawiciele naszej firmy Ewa Leśniak i Jacek Skrzyniarz byli gośćmi Radia EM. Tematem audycji była charakterystyka Grupy Effector jako jednego z największych pracodawców w regionie świętokrzyskim oraz aktualne oferty pracy.

 

Część pierwsza

Część druga

 

 

Rozwój zawodowy

Program troski o pracowników jest zbudowany wokół wartości (inspiracja, wysoki poziom etyczny, otwartość, praca zespołowa) i naszych przekonań. Przestrzeganie i ochrona praw pracowników jest sprawą podstawową.

Program troski o pracowników kładzie także nacisk na plan rozwoju osobistych i zawodowych umiejętności każdego pracownika, przy równoczesnym tworzeniu motywującego środowiska pracy.  Zdajemy sobie sprawę, że podstawowym warunkiem sukcesu są wykwalifikowani pracownicy. Dlatego inwestujemy w pogłębianie przez nich kwalifikacji zawodowych oraz inwestujemy w bezpieczeństwo pracy.

Staże i praktyki

Młodzi ludzie cenią sobie możliwość zdobywania w naszej firmie zupełnie nowych doświadczeń i umiejętności. U nas mogą realizować złożone zadania, według swojego autorskiego pomysłu. Firma Effect Glass realizuje wakacyjne staże studenckie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska

Aplikuj on line

Poniższy formularz pozwala na szybkiej przesłanie Twojej aplikacji. W przypadku kandydowania na znalezioną na naszej stronie ofertę pracy - proszę wpisać nazwę stanowiska. W przypadku zainteresowania pracą w naszej firmie i braku zamieszczonej oferty pracy na stanowisko odpowiadające oczekiwaniom zachęcamy do wysłania swojej aplikacji przy użyciu formularza w temacie wpisując potencjalne stanowisko oraz dopisek "kandydatura spontaniczna". Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawia, że nieustannie poszukujemy nowych pracowników, a zgłoszone kandydatury wykorzystamy w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Kliknij TUTAJ aby  przeczytać naszą klauzulę informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych